Kategorie:

Pamiątki z wakacji – na co zwrócić uwagę?

Avatar
Opublikowane przez admin

Wyjeżdżacie często na wakacje? Robicie po drodze sporo pięknych zdjęć? Nie wiecie jednak, na co zwrócić uwagę podczas podróży? Co ze sobą przywieźć, by móc wspominać te miło spędzone chwile poza domem? Oto nasze propozycje.

Magnesy – zdecydowanie tak!

Już od wielu lat magnesy królują na naszych lodówkach. Nic w tym dziwnego, dostępne są w praktycznie każdej miejscowości i to nie tylko tych najbardziej turystycznych. Można więc przywieźć je w zasadzie z każdego wyjazdu. Są one świetną pamiątką, ponieważ zawieszone na wspomnianej już lodówce codziennie będą przywoływały na myśl miłe wspomnienia.

Kartki pocztowe

Kartki to nie tylko sympatyczny gest w postaci wysłania ich do najbliższych. Kartki można również kupić dla siebie, a następnie zawiesić w miejscu gdzie trzymane są pamiątki z wojaży. Można je także umieścić w albumie ze zdjęciami.

Regionalne wyroby

Jeśli wybieracie się do innego regionu kraju, czy też za granicę to koniecznie rozglądajcie się za wyrobami regionalnymi. Czasem będą to przysmaki do jedzenia, a czasem części garderoby. W naszych, polskich górach dobrze jest kupować domowe pantofle, czy też grube skarpety na zimę. Są to akcesoria wykonywane na miejscu przez lokalnych rzemieślników. Trzeba jednak sprawdzać pochodzenie produktów, bo niestety niektórzy sprzedają to, co wyprodukowane np. w Chinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *