Kategorie:

Zabieg HIFU – opinie i efekty

Avatar
Opublikowane przez admin

Nasza skóra z wiekiem traci swoją elastyczność oraz prężność i staje się zwiotczała. Jest to oczywiście jak najbardziej naturalne, jednak dla wielu osób zdecydowanie niepożądane. W takim wypadku często decydujemy się na zabiegi kosmetyczne, które to mają poprawić ogólny wygląd i stan naszej skóry. Istnieje cała pula takich zabiegów, jednak tym, który zdaje się stawać coraz to bardziej popularny, jest zabieg HIFU. Ten nowatorski i niekonwencjonalny sposób na lifting skóry jest najmocniejszą, a zarazem nieinwazyjną metodą na rynku. Posiada wiele zalet i jest przystępny cenowo. Jeżeli interesuje Cię temat zabiegu HIFU – tego, jakie efekty możesz osiągnąć za jego pomocą oraz jak najlepiej znaleźć odpowiedniego kosmetologa, który wykona zabieg, ten artykuł jest dla właśnie Ciebie.

Zabieg HIFU – pożądane efekty

Główną zaletą zabiegu jest jego nie inwazyjność oraz dość krótki czas wykonania. Zabieg trwa z reguły od jednej do dwóch godzin. Jest, więc dobrą opcją dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i nie mają zbyt dużo wolnego czasu. Przed wykonaniem zabiegu zostaniemy zaproszeni na konsultacje, w celu zweryfikowania braku przeciwwskazań do wykonania. Zabieg wykonywany jest za pomocą głowic, które wytwarzają bezpieczne fale akustyczne. Dzięki temu, na naszej skórze powstają mikrouszkodzenia, przez które komórki znajdujące się na danym obszarze wytwarzają kolagen i regenerują skórę. Pierwsze efekty jesteśmy w stanie zaobserwować już w przeciągu pierwszych tygodni, natomiast ostateczny efekt zabiegu osiągniemy po sześciu miesiącach od jego wykonania. Za pomocą zabiegu uzyskamy długotrwałe efekty utrzymujące się nawet do osiemnastu miesięcy!

Zabieg HIFU – pomocne opinie dotyczące wyboru miejsca wykonywania zabiegu

Jeśli decydujesz się na wykonanie zabiegu HIFU, bardzo ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca, tak aby zabieg przeprowadzony został w odpowiedni i profesjonalny sposób. W końcu zależy nam, na naszym zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Salon Piękne Ciało https://salonpieknecialo.pl/zabiegi/hifu-2d-plus-najmocniejszy-bezinwazyjny-lifting-twarz/ to miejsce, w którym zakochasz się od pierwszej wizyty. Szeroka oferta salonu obejmuje również wykonywanie zabiegu HIFU. Podczas wizyty, kosmetolog zadba o Ciebie z największą dbałością. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a wykonywane zabiegi dokładnie dostosowywane są do potrzeb i wymagań jego skóry. Salon Piękne Ciało to miejsce dla każdego, kto ceni sobie kompleksowe, dobrej jakości usługi. Już dziś postaw na siebie i swoje potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *